Správa sociálnych sieti

Správa Facebooku, Instagramu, YouTube, LinkedIn...
  • Cena 30 € / hod. 

Venujem sa správe obľúbených sociálnych sietí – Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn a i. Vytváram obsah na sociálne siete (text, foto, video), nastavujem reklamné kampane, vyhodnocujem dosahy, komunikujem v mene značky.

Branding. Tvorba značky

Značka, o ktorej sa bude hovoriť
  • Cena 30 € / hod.

Pripravím návod, ako komunikovať v mene značky. Či tykať alebo vykať. Akú emóciu a štýl komunikácie zvoliť k cieľovému publiku. Aké fotky a videa publikovať. Cez aké marketingové nástroje osloviť zákazníkov.

E-mail marketing

E-mail marketing s ohľadom na Bouce a Spam rate
  • Cena 30 € / hod.

E-mail marketing zahŕňa vytváranie pútavých šablón pre newslettery, vrátane atraktívnych predmetov a preheadrov a správneho technického nastavenia (txt, mx a ďalších záznamov) s cieľom dosiahnuť najlepšie OTR a CTR hodnoty.

Copywriting ideamaking

Kvalitné texty a kreatívne nápady.
  • Cena 30 € / hod.

Kvalitné reklamné a marketingové texty na mieru. Výnimočné kreatívne nápady.

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia pre Google
  • Cena 30 € / hod.

Komplexné služby pre SEO optimalizáciu web stránok pre Google. Analýza kľúčových slov a konkurencie, vytvorenie SEO stratégie, nastavenie štatistík, získavanie spätných odkazov, monitoring aj reporting.

Tvorba marketingovej stratégie

Marketingová stratégia na mieru (návod na marketing)
  • Cena 30 € / hod.

Pomáham značkám komunikovať autenticky a kreatívne. Odhalím nedostatky online komunikácie a pripravím stratégiu na zvýšenie predaja tovarov alebo služieb. 

Marketingová konzultácia

Marketingová konzultácia na mieru
  • Cena 150 € / hod.

Poradím vám, ako nastaviť marketingovú komunikáciu. Vysvetlím aké marketingové aktivity vám zvýšia predaj produktov a služieb. Vyberiem priority, na ktoré sa treba pri marketingu zamerať. Odpoviem na otázky z oblasti online marketingu a marketingovej komunikácie. Po konzultácii dostanete spísané akčné kroky na zlepšenie vášho biznisu.

Komplexná správa marketingu

Zabezpečenie marketingu "na kľúč"
  • Cena 30 € / hod.

Nestarajte sa o nič! Nechajte starosti s firemným marketingom na mňa. Komplexná správa marketingu zahŕňa správu viacerých marketingových kanálov (napr. web, sociálne siete, PPC, SEO, Email marketing, ...) vrátane tvorby marketingovej stratégie a reportovania výsledkov.

Riadenie marketingových aktivít

Starostlivosť o celofiremný marketing (brand, sociálne siete, web, SEO, PPC, zamestnancov, agentúry a i.)
  • Cena 30 € / hod.

Rád sa pozerám na marketing komplexne. Baví ma nastavovať marketingovú stratégiu a sledovať jej dosahovanie. Baví ma riadiť kľúčové marketingové nástroje (web, sociálne siete, print a i.), zamestnancov (marketérov, grafikov, stážistov a i.) a agentúry pre dokonalý výsledok.

 
Ako pomôžem?