Referencie:

Ďakujem za prejavenú dôveru firmám z oblasti IT sektora, stavebníctva, dizajnu, gastronómie, športu, zdravotníctva, školstva, online technológií, digitálnych značiek, neziskových organizácií aj štátnej sféry.

#️Bistro.sk Nárast objednávok a počtu jedál v objednávkach, zvýšenie zárobku. Komplexná správa online marketingu.
#️Letakomat.sk Zlepšenie OTR, CTR, Bounce rate, Spam rate, zvýšenie zárobku z email marketingu.
#️Kimbino.green Zlepšenie OTR, CTR, Bounce rate, Spam rate, zvýšenie zárobku z email marketingu.
#️Qsxl.com Inovácia komunikácie a nastavenie marketingovej stratégie.
#️Freshandroll.sk Inovácia komunikácie a Social media marketingu.
#️Meka.sk Marketingové konzultácie a nastavenie marketingovej stratégie.
#️ProElektro.sk Nastavenie identity a správa sociálnych sieti. Školenie na sociálne siete. Definovanie vizuálnej identity.
#️Famon.sk Správa sociálnych sieti. Reklamné kampane. Email marketing a newslettery.
#️appka Fenix360 Správa sociálnych sieti. Marketingové konzultácie a poradenstvo v angličtine pre medzinárodný startup (konkurencia Tidal a Spotify).
#️Žilinský turistický kraj Vytvorenie akčnej marketingovej stratégie. Zvýšenie Facebook a Instagram Page reach. Zvýšenie návštevnosti regiónov. Správa sociálnych sieti.
#️DeltaPlus.eu Dizajn manuál a vizuálna identita pre sociálne siete.
#️Montmarket.sk Branding a dizajn manuál.
#️Región Malá Fatra  Zvýšenie Facebook a Instagram Page reach. Zvýšenie návštevnosti regiónu. Správa sociálnych sieti.
#️Klinika zdravia
Marketingový audit a poradenstvo

#️Serafin byliny Marketingový audit a poradenstvo
#️Setro Správa sociálnych sieti. Vytvorenie vizuálnej identity. Email marketing. Marketingové poradenstvo. Správa marketingových aktivít.


Bistro.sk

Na pozícií Marketingového špecialistu pre Bistro.sk bolo Martinovou hlavnou zodpovednosťou spravovanie sociálnych sieti, tvorba direct mailov, vyhodnocovanie pravidelných reportov so stanovenými KPI's. Spolupodieľal sa na tvorbe návrhov a realizácií online kampaní. Martina považujem za cenného člena svojho tímu. Má výborný prehľad o trendoch v online marketingu, čo bolo prínosné najmä pri nastavovaní marketingovej stratégie pre portál Bistro.sk. Medzi jeho silné stránky patrí kreativita, zodpovednosť a chuť učiť sa. Verím, že pre každú firmu bude prínosom.
- Andrea K. (Ringier Axel Spriner SK, a.s.)

 Odbor kultúry Žilinského samosprávneho kraja

Školenie pána Ing. Martina Latku, PhD. malo veľký úspech, bolo komplexné, profesionálne a nápomocné pre všetkých účastníkov. Sú len pozitívne reakcie. Obzvlášť dobre boli zhrnuté rôzne nuansy správy sociálnych sietí, napríklad k tvorbe obsahu príspevkov, ich štruktúry, kvality zverejňovaných grafických podkladov a ich vplyvu na generický dosah príspevkov na publikum stránok a profilov. Uviedol najlepšie spôsoby grafickej prezentácie, spôsoby písania popisov, tipy ako tvoriť videá a podotkol aj skutočnosť, že jazyk na sociálnych sieťach je iný a je potrebné sa mu prispôsobiť. Vysvetlil akým spôsobom môžu sledovať štatistiky na soc. sieťach. Školenie nebolo iba teoretické, ale prebehlo aj na praktickej úrovni. Ešte raz ďakujeme za školenie a určite budeme šíriť dobré referencie.  

Fresh & Roll

Veľmi pekne ďakujeme za správu Social Media Marketingu. Vytvorenie stratégie, profesionálnych postov aj nastavenie reklám. Vďaka profesionálnej správe funpage na Facebooku a Instagrame narástla naša fanúšikovská základňa, zvýšili sa platené aj organické dosahy, aj interakcie. Odporúčame! 
- Andrea (Fresh & Roll)

Balance gym

Ďakujem Maťovi za marketingovú konzultáciu a jeho nasmerovania v oblasti online marketingu. Určite odporúčam! 
Klaudia M. (Balance gym)

Matúš Mieres - finančné riešenia

O Martinovi som sa dozvedel keď mi vybehol ako prvý relevantný výsledok na googli ako "marketingový špecialista", to že vybehol ako prvý je vizitka, že jeho práca funguje. Spolupráca je skvelá, Martin je dynamický človek, ktorý vie poradiť s marketingovými vecami, ktoré by ma samého nenapadli, alebo by som na ne prišiel po X márnych pokusoch. Vrelo odporúčam, ak si chceš rozbehnúť svoju vlastnú stránku, tak týmto spôsobom si ušetríš kopec času, námahy a hlavne nervov. Spokojnosť.