Som marketingový špecialista

Ako rozbehnúť biznis? Koľko stojí marketing? Koľko stojí správa Facebooku a Instagramu? Sú sociálne siete potrebné pre môj biznis? Koľko stojí reklama na Facebooku a Instagrame? Koľko treba dať do reklamy? Ako efektívne komunikovať so zákazníkmi? Aké marketingové nástroje sú pre môj biznis vhodné?...

...sú najčastejšie otázky, ktoré počúvam od mojich klientov. Pritom každý klient je individuálny. Má inak zameraný biznis, iné potreby a požiadavky. A samozrejme aj finančný budget na marketing. Nie som marketingová agentúra, ale marketingový freelancer a konzultant a pracujem na živnosť. Vďaka tomu, že nemám „stres“ z nákladov na prenájom priestorov, mzdy zamestnancov, firemné autá a hardware sa ako marketingový freelancer (živnostník) dokážem mojim klientom individuálne venovať a tráviť s nimi čas. Klient zároveň vie presne, kto bude dodávať objednanú službu.

freelancer-digitalna-agentura-marketing-cenajpg

Ako online marketingový konzultant s viac, ako 7 ročnou praxou v oblasti digitálneho marketingu som zodpovedal na množstvo otázok z online a biznis prostredia a taktiež som pomohol „nakopnúť“ marketing a marketingovú komunikáciu umelcom, športovcom aj firmám. Pôsobím predovšetkým ako Social Media, SEO a EMAIL marketingový špecialista na slovenskom, českom a globálnom trhu.  

online-marketerjpg

Pravidelne optimalizujem reklamné kampane, aby som dosahoval ich najvyššiu efektívnosť. Snažím sa dosahovať rastúcu návštevnosť internetových portálov, zvyšovanie počtu objednávok a pod.