SEO optimalizácia

on-page & off-page SEO optimalizácia

Ako marketingový špecialista a marketingový manažér sa pozerám na SEO optimalizáciu komplexne. Výsledkom SEO optimalizácie je zlepšite umiestnenia vášho webu vo vyhľadávaní cez Google.

Ako byť na
1. strane v Google? 

Ak sa chcete dostať na 1. stranu v Google kľúčom je kombinácia rôznych faktorov: správne nastavené kľúčové slová, kreatívny a unikátny obsah, on-page optimalizácia (vrátane nadpisov, URL adries, meta popisov a odkazov, link building (backlinky), optimalizácia rýchlosti načítania, mobilná optimalizácia, sociálne médiá, analýza a i.

SEO analýza
SEO audit

Dôkladne preveríme váš web z hľadiska vyhľadateľnosti v Google a kľúčových slov. V rámci SEO auditu pripravíme taktiež súbor odporúčaní na zlepšenia SEO pre web developera.

SEO stratégia

Vytvoríme stratégiu pre zlepšenie vyhľadateľnosti vašej webstránky. Na základe SEO auditu spoločne s vami nastavíme stratégiu pre zlepšenie vyhľadateľnosti vašej webstránky v Google. Súčasťou stratégie je zoznam konkrétnych aktivít.

1.
Off-page SEO

Kvalitné a povolené aktivity mimo vašej web stránky - odkazy z autoritatívnych webstránok, sila webu na sociálnych sieťach, vyhľadávanosť doménového mena, sila značky (branding), počet unikátnych domén odkazujúcich na webstránku a i.

2.
On-page SEO

Kvalitné a povolené aktivity na vašej web stránke. On-page optimalizácia zahŕňa prácu na webe (nastavenie meta tagov, kľúčové slová a frázy, unikátnosť obsahu stránky, responzivita, a i.).

Webová analytika

Analytika návštevnosti vášho webu.
Návštevy na váš web budeme presne merať, analyzovať a všetky zistenia implementovať do stratégií a plánov.

Organická návštevnosť 

Zlepšenie pozície v Google a zdroj organickej návštevnosti webu.
Kombinácia off-page a on-page seo nástrojov zvýši organickú (bezplatnú) návštevnosť vášho webu z Google a predaj produktov a služieb.  

Lokálna SEO optimalizácia

Ak vlastníte lokálnu reštauráciu, kaviarničku, autoservis, kvetinárstvo, kaderníctvo, salón, fitnesscentrum, pekáreň či opravu obuvi užitočné bude ak SEO optimalizáciu pre váš biznis pojmeme lokálne.

Referencie

lkpermanent.sk

1. strana v Google pre kľúčové slová: tlačové služby, skladovanie a doprava

rezanieocele.sk

1. organická pozícia v Google pre kľúčové slovo rezanie ocele.

Google Moja Firma

Vytvorím vám váš bezplatný firemný profil v obľúbenej službe Moja firma na Googli.

Získate tak vizitku, vďaka ktorej vás zákazníci ľahšie nájdu. Navyše vám môžu napísať ohodnotenie za vašu namáhavú a dobre odvedenú prácu.

Google mapy

Váš lokálny biznis pridám do Mapy Google. Zákazníci tak ľahšie nájdu cestu k vášmu podniku.

SEO optimalizácia zameraná lokálne

Pri On-page a Off-page optimalizácii zdôrazním kľúčovú lokalitu pre váš biznis.

Cena za SEO optimalizáciu?

30 € / hod.
(Možnosť spolupráce na hodinovku / alebo mesačný fix)

SEO audit / SEO optimalizácia / SEO špecialista / On-page a Off-page SEO / Marketingový špecialista / Freelancer / Ako byť prvý v Google?  / Ako zlepšiť pozíciu webu v Google? 

#DobreSEO #DobryMarketing ❤️

Chcete zlepšiť svoju pozíciu v Google?

Rád vám pomôžem získať nových zákazníkov organicky (bezplatne) z Google.