-> Reklamné 

kampane

Namiešam správy reklamný mix, ktorý zasiahne vášho kľúčového zákazníka. Či už ide o tínedžera na sociálnych sieťach alebo manažéra s tabletom.

->Reklamné kampane.

Ako marketingový špecialista vytváram reklamné kampane, ktoré vychádzajú z nastavenej marketingovej stratégie. Odpovedám na potreby vašich zákazníkov kreatívnou PPC Google Ads reklamou a reklamou na sociálnych sieťach Facebook, YouTube, LinkedIn a Instagram. Opieram sa o reálne dáta z Google Trends, Google Analytics, Facebook Ads a i.

1. Google Ads (PPC)

Vytvorím PPC kampaň v Google Ads. 
Pomôžem zviditeľniť váš biznis tam, kde ho zákazníci hľadajú -> na Google. Pri PPC Google Ads reklame platíte za konkrétny klik na váš web.

2. Reklama na sociálnych sieťach

Vytvorím reklamnú kampaň na Facebook, Instagram aj LinkedIn.
Pri reklame na sociálnych sieťach sa snažím o zvýšenie povedomia o vašom biznise a o budovanie komunity. Platíte za množstvo zobrazení.

3. Remarketing

Pripomeniem sa vašim zákazníkom.
Nastavím vám spätné oslovovanie používateľov z vášho webu na partnerských weboch Google a sociálnych sieťach Facebook a Instagram. 

4. SEO optimalizácia

Pomôžem vám získať aj organickú (bezplatnú) návštevnosť.
Okrem platených PPC kampaní vám pomôžem získať aj bezplatnú organickú návštevnosť na váš web formou on-page a off-page seo optimalizácie.

5. Kreatívny obsah

Vytvorím vám kreatívny obsah (text, foto, video, grafiku) na mieru.
Bez kreatívneho obsahu to nejde. Pomôžem vám vytvoriť výnimočné videá, krásne fotky aj pútavý text.

6. Webová analytika

Údaje a štatistiky o návštevnosti a výkonnosti reklám.
Nastavím vám presnú webovú analytiku a na pravidelnej báze reportujem dosiahnuté výsledky, aby sme mali vo všetkom jasno.

Cena za PPC kampaň?

Cena od 30 € / 1 hod.*

PPC reklama / Google Ads reklama / reklama na sociálnych sieťach / nastavenie PPC reklamy / PPC špecialista / Google Search /  Google Display / PPC agentúra ...

Ozvite sa ešte dnes.

Ozvite sa ešte dnes a od zajtra sa môžete zobrazovať v Google a na sociálnych sieťach.