Vitajte!

Velkommen. Bonjour. Welcome

Zamiloval som sa do marketingu.

Do marketingu som sa zamiloval ešte na gymnáziu. Počas štúdia na univerzite sa láska stále viac prehlbovala. Namiesto pozerania Búrlivého vína som sledoval každé nové predstavenie produktov Apple od Stevea Jobsa. Inšpirovali ma Seth Godin, či Tim Ferriss. Všímal som si príbehy, emócie, balenie a distribúciu produktov a marketingovú komunikáciu. Hľadal som spojitosti a rozdiely.

Moja práca je môj splnený sen.

Mojim výnimočným klientom, ďakujem za prejavenú dôveru a možnosť pracovať na významných národných a medzinárodných projektoch vrátane Bistro.sk, či Kimbino.com

Rozmeňme si to na drobné.

Počas uplynulých rokov som sa venoval projektom, v ktoré som veril. Projektom, ktoré pomáhajú ľuďom zlepšovať ich život.

Bistro.sk

Bistro.sk je najväčšia online donášková služba na Slovensku s viac ako 1050 reštauráciami. Ako marketingový špecialista pre Bistro.sk som sa staral o online komunikáciu so zainteresovanými stranami. Prispieval som k budovaniu brandu. Navrhované riešenia som aplikoval do praxe a vyhodnocoval ich dosah.

Qsxl.com

QLXL je jedinečné vyhľadávacie centrum s inovatívnymi technikami na vyhľadávanie skúsených medzinárodných pracovníkov s potrebnou kvalifikáciu. Poskytuje prevažne B2B služby. Pre QLXL som vypracoval komplexný audit marketingovej komunikácie a všetkých nástrojov. Následne som navrhol komplexnú marketingovú stratégiu zahŕňajúcu inovatívne riešenia na zlepšenie marketingovej komunikácie firmy so zainteresovanými stranami a zlepšenie postavenia na konkurenčnom trhu.

Kimbino.com

Cieľom Kimbina, je pomôcť zlepšiť životné prostredie. Znížiť používanie papiera, ponúkanim letákov a katalógov online, bez zbytočného plytvania papierom. Aktuálne pôsobí Kimbino vo viac ako tridsiatich krajinách a neustále sa rozširuje. V Kimbino.com som, ako „head of emailing“ (manažér email oddelenia) zodpovedný za rozposielanie stoviek miliónov emailov „do celého sveta“, taktiež za efektívne vedenie tímu a reakciu na vzniknuté situácie.

Zaplňte mi diár!

Som kreatívny človek, baví ma vymýšľať nové nápady a kampane, uvažovať, ako ovplyvniť zákazníka, jeho emócie a záujmy. Baví ma neustále rásť a zlepšovať sa. Marketing je smer, ktorý ma baví, napĺňa a inšpiruje, a preto som začal ponúkať moje služby aj ako marketing freelancer a konzultant pre marketing. Ozvite sa kedykoľvek, ak máte zaujímavý projekt, s ktorým chcete pomôcť.

Cenová ponuka tu:

Neponúkam 10-minutové riešenia. Zameriavam sa na premyslené kroky, ktoré vedú k efektívnym a merateľným výsledkom.